Bezpieczeństwo transakcji

Ochrona płatności

Nie należy obawiać się o bezpieczeństwo płatności w naszym sklepie. Dlaczego?

  1. W przypadku zarówno tradycyjnego, jak i internetowego przelewu bankowego za bezpieczeństwo transakcji odpowiada bank kupującego, a naszemu sklepowi zostaje tylko udostępniony jego numer rachunku bankowego (na wyciągu). 
  2. W przypadku płatności online za pośrednictwem systemu PayPal za bezpieczeństwo transakcji odpowiada firma PayPal. PayPal pomaga chronić informacje finansowe dzięki wiodącym w branży i odpornym na nadużycia mechanizmom. W przypadku używania systemu PayPal dane finansowe nigdy nie są udostępniane sprzedawcy — widzą oni tylko adres e-mail oraz wpisany adres dostawy.
  3. W przypadku opcji pobrania kupujący płaci w domu listonoszowi lub w urzędzie pocztowym w chwili odbioru przesyłki. Nasz sklep wysyła tylko zakupy pod wskazany adres, nie ingerując w sprawy płatności.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., dane osobowe wprowadzane są do naszej bazy jedynie w celach realizacji zamówień. Nie będą one udostępniane osobom trzecim. Klient ma pełne prawo do wglądu oraz poprawiania własnych danych zgromadzonych w naszej bazie. Wszelkie sprawy dotyczące polityki prywatności prosimy kierować bezpośrednio do siedziby naszej firmy.

Połączenia podczas składania zamówień są szyfrowane za pomocą certyfikatu SSL.

Dodatkowo w sklepach sote wszystkie dane klientów i transakcji są szyfrowane.